BMX wasboxen door Carwash & Co en Vink GVK

BMX wasboxen door Carwash & Co en Vink GVK


Van modderige fiets naar brandschoon exemplaar!
Nu nog betere faciliteiten op het BMX terrein van FCC de IJsselcrossers met dank aan Carwash & Co en Vink GVK

In de eerste helft van dit jaar is de langgekoesterde wens van rijders en ouders in vervulling gegaan door de realisatie van twee prachtige BMX-wasboxen op onze trainingsaccommodatie waardoor iedereen met een schone fiets naar huis gaat.

Voor de realisatie van deze wasboxen is twee jaar geleden contact gezocht met Carwash & Co om hun expertise te gebruiken bij onze fietswasstraat. Carwash & Co was zo enthousiast dat zij meteen een financiële toezegging deden. Ook Vink GVK heeft hierbij onze club financieel ondersteund en daarnaast hebben zij de BMX wasboxen voor ons ontworpen en gerealiseerd.
De boxen zijn geplaatst door vrijwilligers van de club en te vinden naast het juryhok en kunnen vanaf nu in gebruik worden genomen door onze leden.

Haal je fiets dus na de training door de wasstraat! Hiermee zorg je voor goed onderhoud van je fiets én blije ouders want je modderige fiets is zo al snel een brandschoon exemplaar!

Meer weten over het aanbod van Carwash & Co? Kijk op https://www.carwashco.nl/


Meer weten over maatwerk kunststof producten van Vink? Kijk op https://www.vink-gvk.nl/

BMX wasboxen door Carwash & Co en Vink GVK